• ورود:
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

سپاس ها
    73
    سپاس شده 558 در 334 پست

پیش فرض انتخاب نام برای سگ

ببخشید آقا رضا چرا اسم سگ ها رو تکراری می ذاری؟
    یه ارپ دیگه هم که داری.

Moderator
    سپاس ها
    99
    سپاس شده 380 در 92 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sarabii نمایش پست ها
    نه من فقط دیدم توی تبریز یکی اسم سگش ارپ بود و توی ترکیه هم میذاشتن. اسم سگ توی قم که منم میذاشتم و دوست داشتم و منتظرم که به یه سگ بخوره و بذارم این چندتاست. کمل یا komol بلوچ قوردال پلنگ ببری خرسی گراز دیوونه چمبره اژدر انا ماری لری فشنگ موشک لودر بولدوزر مگسی بوروسلی لینچان قاراباش قانجی جدیدا هم جومونگ و سوسانو یوری سویا موهیول و ... اسم خیلیه الان اینا یادم اومد. از بعضیاش خوشم میاد. شما هم نظرتونو راجع به این اسما بگید.
    نه دوست من اون ارپ نیست و فهمیدم چیه این اسامی هم بعضی ها خوبن من با اسم انسان گذاشتن مخالفم حالا چند تا اسم هم من میگم قاتل قصاب چاپار میدان شری شران شیرو شتا باراز لیون رگبار

سپاس ها
    76
    سپاس شده 73 در 53 پست

اخه من فقط توی اذربایجان و ترکیه این اسم رو دیدم. خودم معنیشو نمیدونم. اول خیال میکردم میگن عرب. فکر کردم با عربها بدن و اسم عرب میذارن همونطور که یه سری از اونا با فرس ها بدن و اسم کوروش و داریوش و دیگر شاهانه ایرانیو روی سگهاشون میذارن. ازشون سوال کردم و گفتن نه میگیم ارپ. فکر کنم به معنی قهرمان یا پیروز یا یه همچین چیزی باشه یا یه اصطلاح باشه. توی ترکیه روس سگهای جنگی قهرمانشون میذارن. توی اذربایجان هم 2 یا 3تا دیدم که سگشون هم بد نبود و خودشون به سگشون خیلی افتخار میکردن. یه دلیل دیگه که اسم ارپ و زوربا رو گذاشتم چون خوب میشه این اسمهارو داد زد و توی جنگ کاربرد خوبی داشت. بیشتر اسم سگهامو جوری میذاشتم که با نعره بتونم توی میدون صداش کنم و بهتر بجنگه و بدونه که من پیششم و اینکار به سگ قدرت مضاعف میده و با غیرت بیشتر و قدرت بیشتر میجنگه. این یه فوته کاسگری برای سگ جنگوندن!!! ما که دیگه نمیجنگونیم و باز نشست شدیم بذار همه بدونن.

سپاس ها
    76
    سپاس شده 73 در 53 پست

اره

سپاس ها
    73
    سپاس شده 558 در 334 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط شیرو نمایش پست ها
    نه دوست من اون ارپ نیست و فهمیدم چیه این اسامی هم بعضی ها خوبن من با اسم انسان گذاشتن مخالفم حالا چند تا اسم هم من میگم قاتل قصاب چاپار میدان شری شران شیرو شتا باراز لیون رگبار
    قصاب و قاتل هم شد اسم. یه خورده خوش سلیقه تر.

Moderator
    سپاس ها
    99
    سپاس شده 380 در 92 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط darabavesta نمایش پست ها
    قصاب و قاتل هم شد اسم. یه خورده خوش سلیقه تر.
    این دو تا اسم خاص مال دو تا سگ که تو جنگ قهرمانی میکردن بود حالا خوش سلیقه یا بد سلیقه بودنش رو باید از صاحباش بپرسین

سپاس ها
    76
    سپاس شده 73 در 53 پست

اره من قبلا اسم سگ رو قاتل ظالم گذاشتم. شری رو که براش یه نژاد قایل شدن و بیشتر به سگهای گریت دین سرابی دو رگ میگن شری. چون یه سگ به این اسم معروف شد و اسم شری روی این قبیل سگها که عموما سیاه هستن مونده و برای اینکه سگشون معروف بشه میگن این سگ شریه توله شریه میانست. اون شری بزرگه نه اینکه سرابه (که البته فروخته شده تهران) و از این قبیل حرفها. اسم میدان توی اونجا به سگهای کرد سفید تعلق گرفته و هر سگ کرد سفید که ببینن و باشه میگن میدان. یا توله میدانه!! رگبار قشنگه من اراز شنیدم چاپار هم میگن و توی ترکیه به سگ چاپار همون سگ چوپان و بعضی ها توی اونجا به سگهای سیاه سرابی هم چاپار میگن اما اینجا اسمه سگه توی قم هم میذارن. شیری و شیرو هم تقریبا زیاد میذارن. لیون بیشتر روی خارجی ها میذارن. شران و شروان شارون دی بوکسی دوردی هم توی میانه کاربرد تقریبا زیادی داره . اسم سگ خیلیه اگه یه مقدار فکر کنیم خیلی زیاد به ذهن میرسه. من یه موقع میخاستم یه سگام رو شری بذارم ولی نشد تا اینکه این چند سال به اون نژاد معروف شده و منم خیلی از گریت دین بدم میاد برا همین با اینکه از اسمش خوشم میاد ولی دیگه دوست ندارم که اسمشو بذارم.

Moderator
    سپاس ها
    99
    سپاس شده 380 در 92 پست

اخه من فقط توی اذربایجان و ترکیه این اسم رو دیدم. خودم معنیشو نمیدونم. اول خیال میکردم میگن عرب. فکر کردم با عربها بدن و اسم عرب میذارن همونطور که یه سری از اونا با فرس ها بدن و اسم کوروش و داریوش و دیگر شاهانه ایرانیو روی سگهاشون میذارن. ازشون سوال کردم و گفتن نه میگیم ارپ. فکر کنم به معنی قهرمان یا پیروز یا یه همچین چیزی باشه یا یه اصطلاح باشه. توی ترکیه روس سگهای جنگی قهرمانشون میذارن. توی اذربایجان هم 2 یا 3تا دیدم که سگشون هم بد نبود و خودشون به سگشون خیلی افتخار میکردن. یه دلیل دیگه که اسم ارپ و زوربا رو گذاشتم چون خوب میشه این اسمهارو داد زد و توی جنگ کاربرد خوبی داشت. بیشتر اسم سگهامو جوری میذاشتم که با نعره بتونم توی میدون صداش کنم و بهتر بجنگه و بدونه که من پیششم و اینکار به سگ قدرت مضاعف میده و با غیرت بیشتر و قدرت بیشتر میجنگه. این یه فوته کاسگری برای سگ جنگوندن!!! ما که دیگه نمیجنگونیم و باز نشست شدیم بذار همه بدونن.
    نه دوست من من که تا حالا اسم کوروش و داریوش رو نشنیدم و این اشتباهه چطور منی که این همه سگبازی کردم و تو همه جنگها بودم این اسامی رو نشنیدم ولی شما توی قم شنیدین و اینکه کسی که جنگ میندازه هیچوقت بازنشسته نمیشه

سپاس ها
    76
    سپاس شده 73 در 53 پست

اره صدام قاتل رتیل عقرب صدام و قاتل کرد بودن. این اسمها هم برای نعره کشیدن خیلی خوبه. البته رتیل و عقرب برای داد زدن خوب نیست.

Moderator
    سپاس ها
    99
    سپاس شده 380 در 92 پست

اره من قبلا اسم سگ رو قاتل ظالم گذاشتم. شری رو که براش یه نژاد قایل شدن و بیشتر به سگهای گریت دین سرابی دو رگ میگن شری. چون یه سگ به این اسم معروف شد و اسم شری روی این قبیل سگها که عموما سیاه هستن مونده و برای اینکه سگشون معروف بشه میگن این سگ شریه توله شریه میانست. اون شری بزرگه نه اینکه سرابه (که البته فروخته شده تهران) و از این قبیل حرفها. اسم میدان توی اونجا به سگهای کرد سفید تعلق گرفته و هر سگ کرد سفید که ببینن و باشه میگن میدان. یا توله میدانه!! رگبار قشنگه من اراز شنیدم چاپار هم میگن و توی ترکیه به سگ چاپار همون سگ چوپان و بعضی ها توی اونجا به سگهای سیاه سرابی هم چاپار میگن اما اینجا اسمه سگه توی قم هم میذارن. شیری و شیرو هم تقریبا زیاد میذارن. لیون بیشتر روی خارجی ها میذارن. شران و شروان شارون دی بوکسی دوردی هم توی میانه کاربرد تقریبا زیادی داره . اسم سگ خیلیه اگه یه مقدار فکر کنیم خیلی زیاد به ذهن میرسه. من یه موقع میخاستم یه سگام رو شری بذارم ولی نشد تا اینکه این چند سال به اون نژاد معروف شده و منم خیلی از گریت دین بدم میاد برا همین با اینکه از اسمش خوشم میاد ولی دیگه دوست ندارم که اسمشو بذارم.
    بله شری یه گریدین سیاه هست الان تو جلفا که خیلی خوب میجنگه .چاپار به ترکی یعنی قطعه قطعه کردن اراز هم اسم ترکی رود ارس هست . میدان هم روی همه نمیذارن و فقط چند تای خاص بود

سپاس ها
    76
    سپاس شده 73 در 53 پست

اما دوسته من من اسم اینهارو توی سگها دیدم. میدونید توی تبریز یه سری هستن که میگن زبانه رسمی اذربایجان باید ترکی باشه و با فرسها بدن و این موضوعه زبان و کار ندارم یکسری چیزه دگه رو بهونه کردن و سیاسی شدن. من توی اون ادما دیدم که اسمهای شاهانه ایرانی رو روی سگهاشون گذاشتن. و بازنشسته شدن هم برای همه کاری وجود داره. من دیگه نه وقت جنگ انداختن دارم نه اینکه دلشو. دیگه دلم نمیاد ببینم سگم زخمی میشه یا سگه حریف زخمی بشه. شما میشه خودتونو معرفی کنید؟ خودتون هم سگ دارید؟ کرد یا سرابی؟ کجا هستید؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)